VoIP عمده فروشی

بهترین ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی: مقایسه شده و رتبه بندی شده

بهترین ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی را مقایسه کنید - کیفیت مسیر، پوشش A-Z، نرخ پایان، مدیریت CLI، انطباق، و قابلیت اطمینان. شریک حامل مناسب برای ترافیک خود را پیدا کنید.

Akil Patel

نویسنده ارشد

به روز شده در 14 اکتبر 202613 دقیقه مطالعه
به اشتراک بگذارید
Best wholesale VoIP providers compared and ranked, with ASR, ACD, PDD, CLI and A-Z coverage connected to a central hub

ترافیک صوتی عمده فروشی جهانی در سال 2025 از 700 میلیارد دقیقه عبور کرد و کمتر از 10 درصد آن از مسیرهای اصیل ردیف 1 سرتاسر استفاده کردند. بقیه از طریق مسیرهای خاکستری فشرده شدند، دو بار رمزگذاری شدند و با نظارت پاسخ نادرست یا تاخیر بیش از حد پس از شماره گیری به مقصد رسیدند. انتخاب ارائه‌دهنده VoIP عمده‌فروشی اشتباه باعث می‌شود که تماس‌های ناموفق، CLI جعلی و حاشیه‌ای که نمی‌توانید آن را بازیابی کنید، برای شما هزینه دارد. این راهنما مواردی را که ارائه‌دهندگان قوی را از بقیه جدا می‌کند و اینکه کدام‌ها را برای نمایه ترافیک شما فهرست نهایی قرار دهید، بررسی می‌کند.

خوراکی های کلیدی

  • ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی پایان و مبدأ صدا را به صورت عمده با نرخ در دقیقه بفروشید - ظرفیت شرکت مخابراتی که فروشندگان، مراکز تماس و پلتفرم‌های CPaaS را تامین می‌کند.
  • چهار عاملی که بیشترین اهمیت را دارند عبارتند از کیفیت مسیر (ASR/ACD/PDD)، پوشش A-Z، صورت‌حساب شفاف و قابلیت اطمینان شبکه - به این ترتیب
  • مراقب FAS (نظارت پاسخ نادرست) - برخی از ارائه دهندگان برای تماس هایی که مقصد هرگز پاسخ داده نشده است، صورتحساب می گیرند. مسیرهای دارای گواهی CLI و CDR های آماده ممیزی، پادمان هستند.
  • ارزانترین به ندرت بهترین است. نرخ‌های بسیار پایین معمولاً به معنای مسیرهای خاکستری، نسبت‌های ضعیف پاسخ‌گیری و CLI است که جواب نمی‌دهد – که در تماس‌های ناموفق بیشتر از صرفه‌جویی در دقیقه هزینه دارد.
  • نرخ های ایالات متحده در مسیرهای ردیف 1، 0.001 تا 0.004 دلار در دقیقه اجرا کنید. اروپای غربی 0.005-0.025 دلار؛ مقاصد سخت تر می تواند بیش از 0.30 دلار باشد.
  • تصدیق SIR/SHAKEN اکنون یک فیلتر سخت برای ترافیک ایالات متحده است، نه یک ویژگی جایزه.

ارائه دهنده VoIP عمده فروشی چیست؟

A wholesale VoIP provider buying carrier capacity and selling termination, origination, and SIP trunking in bulk to resellers, call centers, and platforms

یک ارائه‌دهنده VoIP عمده‌فروشی اتصال صوتی را به صورت انبوه ارائه می‌کند — خرید و تجمیع ظرفیت در سراسر شبکه‌های حامل و فروش مجدد آن به عنوان پایان (خروجی) و مبدا (ورودی) با نرخ عمده‌فروشی در دقیقه. به جای ارائه خدمات به تلفن‌های یک کسب‌وکار، یک ارائه‌دهنده عمده‌فروش دقیقه‌های اساسی را در اختیار شرکت‌هایی قرار می‌دهد که این کار را انجام می‌دهند: فروشندگان VoIP، ITSP‌ها، مراکز تماس، اپراتورهای کارت تلفن، و شرکت‌های پلتفرمی که نیاز به مسیریابی حجم تماس‌های بزرگ به صورت مقرون‌به‌صرفه و قابل اعتماد دارند.

محصولات اصلی که یک ارائه دهنده VoIP عمده فروشی ارائه می دهد عبارتند از:

  • خاتمه صدا - مسیریابی تماس های خروجی به شبکه های مقصد خود در سراسر جهان، که پایان A-Z نیز نامیده می شود.
  • منبع صدا / DID ها - شماره های ورودی و امکان دریافت تماس در بازارهای محلی.
  • عمده فروشی SIP trunking - اتصال SIP که این ترافیک را بین یک پلتفرم و شبکه ارائه دهنده حمل می کند.

نحوه عملکرد VoIP عمده فروشی: مسیرها، CLI و معیارهای کیفیت

Five route quality metrics to demand from wholesale VoIP providers: ASR, ACD, PDD, MOS, and FAS-free billing

مهم ترین مفهوم در مقایسه ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی این است مسیر. مسیر مسیری است که یک تماس تا مقصد طی می‌کند و کیفیت آن اندازه‌گیری می‌شود، نه بازاریابی:

  • ASR (نسبت پاسخ به تشنج) - درصد تماس هایی که واقعاً متصل می شوند. مسیرهای Tier-1 60-80%+ در مقاصد اصلی دارند. مسیرهای خاکستری می توانند به زیر 30 درصد برسند.
  • ACD (متوسط ​​مدت تماس) - میانگین های طولانی تر، صدای تمیزتر و مکالمات واقعی را نشان می دهد. ACD زیر 60 ثانیه در مسیرهای طولانی یک علامت هشدار است.
  • PDD (تاخیر پس از شماره گیری) - مکث قبل از شروع زنگ. بیش از 3 ثانیه نرخ پاسخ را می کشد. مسیرهای مستقیم معمولاً کمتر از 1 ثانیه تحویل می دهند.
  • MOS (میانگین امتیاز نظر) - نمره کیفیت صدا 1-5. 4.0+ معیار سطح 1 است.
  • FAS (نظارت پاسخ نادرست) - جایی که یک ارائه دهنده برای تماس هایی که مقصد هرگز پاسخ داده نشده است صورت حساب می دهد. اینگونه است که پس انداز در دقیقه ناپدید می شود. CDRهای تمیز و تعهدات صورتحساب بدون FAS را به صورت کتبی درخواست کنید.

CLI در مقابل مسیرهای غیر CLI به همان اندازه اهمیت دارد مسیرهای CLI (شناسایی خط تماس گیرنده) شماره تماس گیرنده را به صورت سرتاسر حفظ می کند - برای تماس های تجاری، پاسخ به تماس و اعتماد ضروری است. غیر CLI (اغلب مسیرهای CC نامیده می‌شود) ارزان‌تر هستند، اما تعداد آن‌ها را از بین می‌برند یا پنهان می‌کنند، که تانک نرخ‌ها را پاسخ می‌دهد و به طور فزاینده‌ای در فیلتر حامل تحت اجرای STIR/SHAKEN شکست می‌خورد. بهترین ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی در مورد مسیرهای CLI و در چه سطح کیفی شفاف هستند.

CLI routes preserve the caller number and pass STIR/SHAKEN, while non-CLI routes strip it and get blocked more often

مرجع نرخ فعلی: خاتمه ردیف 1 داخلی ایالات متحده 0.001 تا 0.004 دلار در دقیقه است. اروپای غربی 0.005-0.025 دلار در دقیقه است. بازارهای نوظهور (بخش هایی از آفریقا، جزایر اقیانوس آرام، MENA) می توانند بیش از 0.30 دلار در دقیقه باشند. همیشه افزایش‌های صورت‌حساب را در کنار نرخ خام مقایسه کنید - صورت‌حساب 1/1 (در هر ثانیه) به طور قابل‌توجهی در حجم، گرد کردن 60/60 را شکست می‌دهد.

آماده وقتی که هستید

از خط کسب و کار خود محافظت کنید

شماره‌های محلی MCM با شناسه تماس‌گیرنده تأیید شده و فیلتر تماس هوشمند ارسال می‌شوند - مشتریان همیشه می‌دانند که واقعاً شما هستید و هرزنامه هرگز به تیم شما نمی‌رسد.

شماره محلی خود را دریافت کنید

بهترین ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی

هر ارائه‌دهنده در این فهرست بر اساس معیارهای یکسانی ارزیابی می‌شود: کیفیت مسیر، پوشش A-Z، گواهینامه CLI، شفافیت قیمت‌گذاری، وضعیت انطباق و پشتیبانی عملیاتی.

My Country Mobile - بهترین: عمده فروشی جهانی متوسط

خاتمه جهانی A-Z در بیش از 190 کشور با مسیرهای CLI، قیمت گذاری عمده فروشی شفاف، 99.99٪ SLA زمان آپدیت، STIR/SHAKEN داخلی، و نظارت فعال تقلب. مورد اعتماد بیش از 17500 کسب و کار. قیمت گذاری در دسترس و تهیه سریع آن را برای فروشندگان، ITSPها و مراکز تماسی که نیاز به پوشش جهانی بدون پیچیدگی تعهد در سطح سازمانی دارند، مورد استفاده قرار می دهد.

نقاط قوت:

  • 190+ کشور A-Z با مسیرهای CLI
  • عرشه نرخ عمده فروشی شفاف
  • SIR/SHAKEN + کنترل های تقلب داخلی
  • پشتیبانی 24/7، ورود سریع
  • پرداخت در صورت تمایل، بدون حداقل های بزرگ

محدودیت ها:

  • ردپای شبکه کوچکتر از غول های Tier-1
  • دانه بندی سطح کیفیت محدود در مقابل IDT Express

IDT Express - بهترین: بین المللی A-Z با حجم بالا

شرکت مخابراتی فهرست‌شده در NYSE با پوشش بیش از 160 کشور A-Z، بیش از 1000 مسیر دارای گواهی CLI در سطوح کیفیت Platinum/Gold/Instant و بیش از 550 اتصال مستقیم حامل. چندین پلتفرم دیگر که در اینجا در لایه عمده فروشی فهرست شده اند را تامین می کند. پورتال سلف سرویس با تجزیه و تحلیل زمان واقعی. حداقل 100 دلار شارژ، 25 دلار اعتبار آزمایشی.

نقاط قوت:

  • بیش از 1000 مسیر دارای گواهی CLI، 3 سطح کیفی
  • BYOC بومی برای Twilio، MS Teams، Genesys
  • 550+ اتصال مستقیم حامل
  • A2P SMS + شماره های DID تحت یک حساب

محدودیت ها:

  • بهترین نرخ ها نیاز به تماس پیش بینی حجم دارد
  • نسبت به Telnyx/Twilio سازگاری کمتری با توسعه دهندگان دارد
  • برای کمتر از 1000 دقیقه در ماه مناسب نیست

Telnyx - بهترین: Developer-First Owned Backbone

به جای فروش مجدد، دارای پشتوانه IP خصوصی جهانی خود است، که PDD را پایین نگه می دارد و به تیم های مهندسی کنترل مستقیم مسیریابی را می دهد. REST API عالی، مستندات توسعه‌دهنده، و پورتال سلف سرویس. اجرای SIR/SHAKEN قوی. پوشش خوب ایالات متحده / کانادا؛ دسترسی بین المللی در حال رشد اما نازک تر از IDT در MENA و LATAM روستایی است.

نقاط قوت:

  • ستون فقرات IP متعلق به - نه یک فروشنده
  • برگه نرخ شفاف، بدون حداقل
  • بهترین API در کلاس + اسناد توسعه دهنده

محدودیت ها:

  • رقیق کننده پوشش MENA/APAC/LATAM
  • تأیید حساب برای فروشندگان جدید کند است

پهنای باند - بهترین: قابلیت اطمینان داخلی درجه 1 ایالات متحده

یک شرکت حامل واقعی Tier-1 ایالات متحده که آخرین مایل را برای ترافیک داخلی در اختیار دارد. Twilio، Zoom Phone و Microsoft Teams را در لایه عمده فروشی قدرت می دهد. سازگاری عالی HIPAA، SIR/SHAKEN، و E911. پوشش بین المللی از طریق شرکا و نه مستقیم است. قیمت‌گذاری سازمانی و ورود به سیستم - نه سلف سرویس. انتخاب مناسب برای SaaS مرکزی ایالات متحده و صدای سازمانی. انتخاب اشتباه برای جهانی A-Z.

نقاط قوت:

  • شرکت هواپیمایی Tier-1 ایالات متحده - مالک آخرین مایل است
  • HIPAA + SIR/SHAKEN + عمق E911
  • پلتفرم های اصلی UCaaS را تامین می کند

محدودیت ها:

  • متمرکز بر ایالات متحده؛ بین المللی فقط از طریق شرکا
  • مدل تعهد سازمانی، بدون خود خدمتی

Twilio Elastic SIP Trunking — بهترین: نقطه ورود استارتاپ ها و توسعه دهندگان

بهترین تجربه توسعه‌دهنده در بازار - SDK، اسناد، ادغام‌ها - با قیمت‌گذاری عمومی شفاف و بدون حداقل هزینه. بیش از 100 کشور را پوشش می دهد، اما ظرفیت را از شرکت های مخابراتی از جمله Bandwidth و IDT Express می فروشد، بنابراین شما یک نشانه گذاری خرده فروشی می پردازید. با 50000+ دقیقه در ماه، حق بیمه هر دقیقه مادی می شود. جفت شدن با BYOC در مقیاس را در نظر بگیرید.

نقاط قوت:

  • بهترین تجربه توسعه دهنده + عمق SDK
  • بدون حداقل ها؛ اعتبار آزمایشی 15 دلاری
  • یک API برای صدا، پیامک، ایمیل

محدودیت ها:

  • نشانه گذاری خرده فروشی - ظرفیت عمده فروشی را دوباره می فروشد
  • بدون انتخاب سطح کیفی
  • جریمه هزینه در مقیاس قابل توجه است

Sinch — بهترین: Enterprise Voice + A2P SMS Bundle

یکی از بزرگترین شرکت‌های پیام‌رسان در سطح جهان پس از خریدهای متعدد، با صدای درجه یک حامل و پوشش پیام کوتاه A2P قوی در مقیاس سازمانی. بهترین ارزیابی هنگام ترکیب پیام‌های جهانی (A2P، RCS) با صدا تحت یک قرارداد. حرکت مبتنی بر فروش با چرخه های طولانی مدت نصب و قیمت گذاری غیر شفاف؛ نیاز به ماهیچه تدارکاتی دارد.

مقایسه ارائه دهنده VoIP عمده فروشی

ارائه دهندهبهترین برایپوششمدل قیمت گذاریمسیرهای CLIهم بزنید/تکان دهید
My Country Mobileعمده فروشی جهانی در بازار متوسط190+ کشورپرداخت به عنوان شمابلهبله
IDT Expressبین المللی A-Z با حجم بالابیش از 160 کشورعرشه نرخ صدابله، طبقات پلاتین/طلابله
تلنیکستوسعه دهنده اول / ستون فقرات متعلق بهجهانی (IP متعلق به)سلف سرویس، شفافبلهبله
پهنای باندشرکت آمریکایی Tier-1ایالات متحده متمرکز استتعهد سازمانیبله، داخلی ایالات متحدهبله
Twilio SIPتوسعه دهندگان / استارت آپ هابیش از 100 کشور (فروش مجدد)API اندازه‌گیری شده، بدون حداقلبسته به مقصد متفاوت استبله
سینچصدای سازمانی + پیامک A2Pسطح جهانی 1حجم متعهد، مذاکره شده استبلهبله

هنگام مقایسه ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی به دنبال چه چیزی باشید

Seven-point checklist for comparing wholesale VoIP providers: route quality, A-Z coverage, FAS-free billing, reliability, compliance, support, and scalability

هر ارائه‌دهنده‌ای را قبل از انجام حجم، از طریق این ارزیابی اجرا کنید:

  1. کیفیت مسیر - تقاضای داده زنده. ارقام ASR، ACD و PDD را در مقاصد خاص خود بخواهید، سپس آنها را با یک آزمایش پولی در ترافیک واقعی تأیید کنید. معیارهای کیفیت منتشر شده به شما می گویند که انتظار چه چیزی را داشته باشید. یک تست زنده به شما می گوید چه چیزی دریافت خواهید کرد.

  2. پوشش A-Z برای خطوط واقعی شما. آیا ارائه‌دهنده مسیرهای مستقیمی به کشورها و خطوط تلفن ثابت یا تلفن ثابتی دارد که واقعاً با آنها تماس می‌گیرید، یا آنها به جمع‌آوری‌کننده‌های شخص ثالث برای APAC، MENA، و LATAM متکی هستند؟ اتصالات مستقیم واقعی به معنای پرش کمتر، PDD کمتر و نقاط کاهش کیفیت کمتر است.

  3. صورت‌حساب بدون FAS و نرخ شفاف. نظارت بر پاسخ نادرست - صدور صورت‌حساب برای تماس‌هایی که مقصد هرگز پاسخ داده نشده است - در مسیرهای کم‌هزینه رایج است. صورت‌حساب بدون FAS را به صورت کتبی تأیید کنید، فرمت‌های CDR را بررسی کنید و افزایش صورت‌حساب را بررسی کنید (1/1 ثانیه بیشتر از گرد کردن 60/60 به میزان قابل توجهی).

  4. قابلیت اطمینان و افزونگی. زیرساخت های اضافی جغرافیایی، اتصالات متقابل حامل های متعدد، خطای خودکار، و یک SLA زمان کار واقعی - نه یک شعار. یک قطع آب و هوای بد در یک ارائه دهنده خانه تکی می تواند هزینه یک روز کامل ترافیک را داشته باشد.

  5. انطباق و حفاظت از تقلب. گواهی STIR/SHAKEN برای ترافیک ایالات متحده، نظارت فعال تقلب، مدیریت CLI تمیز، و رویه‌های KYC اکنون الزامات پایه هستند، نه تمایز. بدون آن‌ها، تماس‌ها به طور فزاینده‌ای در اتصال یا دریافت برچسب هرزنامه شکست می‌خورند.

  6. کیفیت پشتیبانی - آن را در طول آزمایش آزمایش کنید. یک بلیط را در طول دوره ارزیابی باز کنید و زمان پاسخ را تعیین کنید. تیمی که در طول فروش در چند دقیقه و در هنگام وقوع حوادث در چند دقیقه پاسخ می دهد، یک الگوی شناخته شده است. عمده فروشی یک رابطه است. پشتیبانی پاسخگو NOC بیش از یک لیست ویژگی مهم است.

  7. مقیاس پذیری و شرایط قرارداد. گزینه‌های پیش‌پرداخت در مقابل پس‌پرداخت، حداقل تعهدات معقول، توانایی افزودن مقصد بدون مذاکره مجدد در کل توافق، و فضای زیاد برای ترافیک کمپین، همگی تعیین می‌کنند که آیا مشارکت همچنان با حجم فعلی شما ۳ برابر است یا خیر.

انواع ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی

Four types of wholesale VoIP providers: Tier-1 carriers, aggregators, CPaaS and API-first providers, and white-label reseller platforms

همه ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی یک کار را انجام نمی دهند. تطبیق نوع با مدل کسب و کار شما به اندازه مقایسه نرخ ها اهمیت دارد:

  • Tier-1 / حامل های مبتنی بر امکانات زیرساخت شبکه را در اختیار داشته و مستقیماً منشأ/خاتمه می‌یابد - کیفیت قوی، انعطاف‌پذیری کمتر، سازمان‌گرا. پهنای باند کهن الگو برای داخلی ایالات متحده است.
  • تجمیع کنندگان / عمده فروشان مبتنی بر سوئیچ مسیرهای بسیاری از شرکت‌های مخابراتی را برای بهینه‌سازی هزینه و پوشش A-Z ترکیب کنید - دسترسی جهانی انعطاف‌پذیر، کیفیت به نظم مدیریت مسیر و کنترل‌های تقلب بستگی دارد.
  • ارائه دهندگان اول CPaaS / API صدای عمده‌فروشی را در ابزار توسعه‌دهنده بپیچید - برای پلتفرم‌ها عالی است، که معمولاً به دلیل لایه API بالاتر از عمده‌فروشان خالص است. Twilio و Telnyx اینجا نشسته اند.
  • ارائه دهندگان فعال کننده برچسب سفید/فروشنده ابزارهای صورتحساب، تهیه، پورتال و پشتیبانی را اضافه کنید تا یک کسب و کار بتواند با نام تجاری خود دوباره بفروشد. SkySwitch، RingLogix، و Viirtue به این بخش خدمات می دهند.

چگونه شریک VoIP عمده فروشی مناسب را انتخاب کنیم

Which wholesale VoIP partner to choose by need: Tier-1 carrier, CPaaS, aggregator, mid-market wholesale partner, messaging suite, or white-label platform

اگر نیاز داریدانتخاب کنید
خاتمه بسیار قابل اعتماد فقط در ایالات متحده + E911پهنای باند
API برنامه‌نویس برای صدا، پیامک و ایمیلTwilio یا Telnyx
بین المللی عمیق A-Z با سطوح با کیفیتIDT Express
عمده فروشی متوسط ​​جهانی، نرخ شفاف، تامین سریعMy Country Mobile
پیامک صوتی سازمانی + A2P تحت یک قراردادسینچ
پلت فرم UCaaS با برچسب سفید برای فروش مجدد با نام تجاری خودSkySwitch / RingLogix / Viirtue

برداشت صادقانه: هیچ ارائه‌دهنده‌ای برنده هر دسته‌ای نیست. قبل از انجام حجم جدی، یک آزمون موازی 30 روزه را با دو ارائه‌دهنده فهرست کوتاه در پنج مقصد برتر خود انجام دهید. ASR و ACD بیش از هر عرشه فروش به شما می گویند.

چرا کسب و کارها My Country Mobile را انتخاب می کنند؟

My Country Mobile یک ارائه‌دهنده VoIP عمده‌فروشی است که برای اپراتورها، فروشندگان، و مشاغل با حجم بالا ساخته شده است که به مسیرهای جهانی قابل اعتماد بدون پیچیدگی سطح سازمانی نیاز دارند:

  • خاتمه A-Z جهانی دسترسی به بیش از 190 کشور، با مسیرهای CLI که نرخ پاسخ به آنها بستگی دارد.
  • قابلیت اطمینان در درجه حامل با پشتیبانی 99.99٪ هدف آپتایم و زیرساخت اضافی و چند اتصالی.
  • نرخ های عمده فروشی شفاف و صورت‌حساب شفاف - بدون FAS، CDRهای قابل بازرسی، و قابلیت مشاهده موجودی در زمان واقعی.
  • انطباق ساخته شده است - گواهی SIR/SHAKEN در مورد ترافیک ایالات متحده، نظارت فعال تقلب، و کنترل‌های KYC.
  • پشتیبانی واقعی از تیمی که به بهینه‌سازی مسیریابی برای نمایه ترافیک خاص شما کمک می‌کند، نه فقط بلیت‌ها را می‌بندد.

مورد اعتماد بیش از 17500 کسب و کار، ما خدمات VoIP عمده فروشی مسیرها، پوشش و کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد تا از حاشیه های خود در هر تماس محافظت کنید. قیمت فعلی را در ما ببینید نرخ VoIP عمده فروشی صفحه

تماس با تیم عمده فروشی →

آماده وقتی که هستید

آیا آماده‌اید که در هر جایی که می‌فروشید صدای محلی داشته باشید؟

MCM شماره های کسب و کار را در چند دقیقه با مسیریابی تماس، تجزیه و تحلیل و ادغام های آماده CRM فعال می کند. آزمایشی خود را شروع کنید - بدون کارت برای مرور موجودی.

آزمایش خود را شروع کنید

سوالات متداول

ارائه دهنده VoIP عمده فروشی چیست؟

یک ارائه‌دهنده عمده‌فروشی VoIP، پایان و مبدأ صدا را به صورت عمده با نرخ در دقیقه به فروش می‌رساند و ظرفیت حاملی را که فروشندگان، مراکز تماس و پلت‌فرم‌های CPaaS برای مسیریابی حجم زیادی از تماس‌ها استفاده می‌کنند، تامین می‌کند. آنها به طور مستقیم به کاربران نهایی خدمات نمی دهند - آنها به شرکت هایی که این کار را می کنند می فروشند.

نرخ ختم VoIP عمده فروشی معمولی چیست؟

خاتمه ردیف 1 داخلی ایالات متحده 0.001 تا 0.004 دلار در دقیقه است. مقاصد اروپای غربی به طور متوسط ​​0.005-0.025 دلار است. بازارهای با دسترسی سخت تر - بخش هایی از آفریقا، جزایر اقیانوس آرام، و مسیرهای خاص MENA - می توانند بیش از 0.30 دلار در دقیقه باشند. همیشه افزایش‌های صورت‌حساب را (1/1 صورت‌حساب در ثانیه بر گرد کردن 60/60) با نرخ خام مقایسه کنید.

تفاوت بین مسیرهای VoIP عمده فروشی CLI و غیر CLI چیست؟

مسیرهای CLI (شناسایی خط تماس گیرنده) شماره تماس گیرنده را از انتها به انتها حفظ می کند، چیزی که شبکه های مقصد انتظار دارند و گواهی STIR/SHAKEN به آن نیاز دارد. مسیرهای غیر CLI برای کاهش هزینه، شماره مبدأ را حذف یا جایگزین می‌کنند، اما به‌طور فزاینده‌ای توسط حامل‌های مقصد مسدود یا برچسب‌گذاری می‌شوند - به ویژه در ترافیک ایالات متحده. تماس های تجاری و ترافیک مرکز تماس همیشه باید از مسیرهای CLI استفاده کنند.

FAS چیست و چرا باید مراقب آن باشم؟

نظارت بر پاسخ نادرست (FAS) زمانی است که یک ارائه‌دهنده برای تماس‌هایی که شبکه مقصد واقعاً پاسخ نداده است صورت‌حساب می‌دهد. این امر در مسیرهای کم‌هزینه بازار خاکستری رایج است و نشان می‌دهد که نرخ‌های فوق‌العاده ارزان در دقیقه، بی‌سروصدا بیش از صرفه‌جویی هزینه دارند. با درخواست صورت‌حساب بدون FAS در قرارداد و ممیزی CDR در برابر رویدادهای پاسخ واقعی در پلتفرم خود از خود محافظت کنید.

چگونه می توانم ارائه دهندگان VoIP عمده فروشی را به طور موثر مقایسه کنم؟

لیست کوتاه در مورد کیفیت مسیر (ASR/ACD/PDD)، پوشش A-Z برای مقاصد خاص شما، صورت‌حساب شفاف (بدون FAS، CDRهای واضح، افزایش‌های تمیز)، زمان کار SLA، کنترل CLI، انطباق STIR/SHAKEN، و پاسخ‌گویی پشتیبانی. سپس یک دوره آزمایشی 30 روزه پولی را در ترافیک واقعی با دو ارائه دهنده به طور همزمان اجرا کنید - داده های تماس زنده نشان می دهد که عرشه های فروش چه چیزی را پنهان می کنند.

آیا SIR/SHAKEN برای VoIP عمده فروشی اهمیت دارد؟

بله، برای ترافیک ایالات متحده این یک نیاز سخت است. تأیید STIR/SHAKEN تعیین می‌کند که آیا تماس‌های خروجی متصل می‌شوند، چگونه توسط شرکت‌های مخابراتی پایان‌دهنده برچسب‌گذاری می‌شوند، و اینکه آیا شماره‌های شما از فهرست‌های هرزنامه خارج می‌شوند یا خیر. بدون آن، تماس‌های محدود به ایالات متحده به طور فزاینده‌ای علامت‌گذاری می‌شوند که "احتمالاً هرزنامه" یا مسدود می‌شود. سطح گواهی ارائه دهنده خود را تأیید کنید - سطح A (تأیید کامل) استاندارد مورد نیاز است.

آیا My Country Mobile می تواند VoIP عمده فروشی برای کسب و کار من ارائه دهد؟

بله — My Country Mobile خاتمه A-Z جهانی را در بیش از 190 کشور با مسیرهای CLI، نرخ های شفاف، 99.99% زمان کار، و سازگاری داخلی STIR/SHAKEN ارائه می دهد. ما را مشاهده کنید نرخ VoIP عمده فروشی یا با تیم عمده‌فروشی تماس بگیرید تا مسیر آزمایشی را در مقصد خود دریافت کنید.

نوشته شده توسط

Akil Patel

نویسنده ارشد

آکیل راهنماهای میدانی MCM را در مورد شماره تلفن، قوانین شماره گیری و ارجاعات کد منطقه ای که توسط تیم های عملیاتی در سراسر آمریکای شمالی استفاده می شود، می نویسد.

پلتفرم را امتحان کنید. تا ناهار در تماس باشید

همان محصول، پشتیبانی یکسان، امنیت یکسان - مهم نیست کدام برنامه را انتخاب می کنید.